Skip to content

O blogu

Nasz blog powstał z myślą o wszystkich sympatykach rowerowych podróży. Tego typu aktywność nadal cieszy się popularnością w naszym otoczeniu, dlatego warto wiedzieć o niej trochę więcej. Znajdziecie u nas kilka praktycznych porad dla tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z rowerem, jak i dla tych którzy wiele rowerowych wypraw mają już za sobą.

Doradzimy nie tylko jak wybrać rower, ale i jak go prawidłowo użytkować. To właśnie u nas dowiecie się o wszystkich nowinkach ze świata rowerowego. Pomożemy zaplanować wycieczkę rowerową w trosce o wasze bezpieczeństwo i wygodę. Pamiętamy również o najmłodszych. W zakładce ?Dzieci? znajdziecie porady dotyczące użytkowania rowerów przez dzieciaki. Na blogu będą pojawiać się także filmiki instruktażowe, pomagające wam samodzielnej konserwacji roweru w domu.

Planujemy również publikować informacje o odbywających się zawodach rowerowych. W zakładce?Książki? znajdziecie kilka propozycji z literatury obowiązkowych dla każdego rowerzysty. Zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami. Może jest coś, o czym nie piszemy, a chcielibyście o tym przeczytać? Jesteśmy otwarci na wasze propozycje!